SEKTÖREL ÇÖZÜMLER

Özel Modül Geliştirme

Karmaşık tüm iş süreçleriniz için de Rota'da çözüm var! İş süreçlerinize göre özelleştirmeler ve size özel modül geliştirmeleri yapılabilir.

Araç Servis Yönetimi

Rota'nın otomotiv servis sektöründeki işletmeler için geliştirilen araç servis modülünü incelemek için hemen demo talebinde bulunabilirsiniz!

Perakende Yönetimi

Perakende satış yapan işletmeler için hazırlanan perakende satış ekranı ile satış işlemlerinizi tek ekrandan hızlıca gerçekteştirebilirsiniz.

Üretim Yönetimi

Rota'da üretim süreçlerinize uygun şekilde geliştirilen üretim modülleri ile işletmenizin tüm üretim sürecini takip etmeniz mümkündür.

Kargo Yönetimi

Kargo ve lojistik firmalarına özel olarak geliştirilen kargo modülü ile kargolama süreçlerinin tümünü detaylı olarak takip edebilirsiniz.

E-Ticaret Sipariş Entegrasyonu

E-ticaret yapan işletmeler, mevcut e-ticaret sistemleriyle Rota Api sistemi üzerinden entegre olarak tüm süreçlerlerini Rota üzerinden takip edebilirler.

BİLGİ TALEP FORMU

Kişisel Verilerin Korunması Kanununa ait bilgilendirmeyi okudum.


Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için 0212 951 07 19 numaralı telefonu arayabilir veya formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.

ROTA'YI KEŞFEDİN

Rota'nın özelliklerini keşfederek bulut teknolojisinin avantajlarından siz de yararlanabilirsiniz. İşletmenizi özgürce her yerden yönetebilirsiniz.

rota online çözümler
Genel Muhasebe Yönetimi Dış Ticaret Yönetimi Crm ve Görev Yönetimi E-donüşüm Rota Ticari Set Cari Hesap Yönetimi Stok Hizmet Yönetimi Satış Yönetimi Satın Alma Yönetimi Finans Yönetimi Kargo Yönetimi Araç Servis Yönetimi Perakende Yönetimi B2b Yönetimi

ÜCRETSİZ DENEME FORMU

X

Kişisel Verilerin Korunması Kanununa ait bilgilendirmeyi okudum.