HAKKIMIZDA


KOBİ'lerin ihtiyaçlarından yola çıkarak, güncel teknoloji olan bulut teknoloji ile Rota Ticari Yazılım Projesini tasarladık, geliştirdik ve KOBİ'lerin kullanımına sunduk.

Web altyapısını kullanarak, bilgisayarınıza herhangi bir program indirme gereksinimi duymadan ve uzak masaüstü gibi eski sistemleri kullanmadan ticari faaliyetlerinizi özgürce sürdürmenizi sağladık. Tabletlerden, akıllı telefonlardan ve her yerden Rota’ya anlık erişim sağlayarak zaman kaybınızı önlemek en büyük hedefimiz oldu.
Rota ile iş yükünüzü azaltırken kağıt kalabalığını da ortadan kaldırıp tamamen dijitalleşmeniz en büyük temennimizdi. Mevcut ticari yazılımların eksik kısımlarını Rota' ya ekledik. Rota' nın kolaylıkla kullanılabilmesi için tüm ekranlarını sade ve kolay kullanılacak şekilde tasarladık.

Öncelikli sorumluluğumuz; müşterilerimizin isteklerine yanıt verirken, en kaliteli hizmeti de sağlamaktı ve başardığımıza da inanıyoruz.
Her zaman bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Unutmadan;
“ Hesaplarınız Karışmasın, Rotanız Şaşmasın !”

ROTA'YI KEŞFEDİN

Rota'nın özelliklerini keşfederek bulut teknolojisinin avantajlarından siz de yararlanabilirsiniz. İşletmenizi özgürce her yerden yönetebilirsiniz.

rota online çözümler
Genel Muhasebe Yönetimi Dış Ticaret Yönetimi Crm ve Görev Yönetimi E-donüşüm Rota Ticari Set Cari Hesap Yönetimi Stok Hizmet Yönetimi Satış Yönetimi Satın Alma Yönetimi Finans Yönetimi Kargo Yönetimi Araç Servis Yönetimi Perakende Yönetimi B2b Yönetimi

ÜCRETSİZ DENEME FORMU

X

Kişisel Verilerin Korunması Kanununa ait bilgilendirmeyi okudum.