E-DÖNÜŞÜM ÇÖZÜMLERİ

e-Fatura

Fatura baskı, yazdırma ve gönderme gibi işlemlerden kurtaran Rota E-fatura çözümü ile rahat edin.

e-Arşiv Fatura

E-arşiv modülü sayesinde iş gücü, dağıtım, baskı ve arşivlemeden tasarruf sağlayın.

e-İrsaliye

E-irsaliye ile sevk irsaliyelerinizi de elektronik ortama taşıyın.

e-SMM

Serbest meslek erbabı olanlar için zorunlu hale gelen e-SMM çözümü de Rota'da!

e-Defter

Muhasebeleştirme süreçlerinizin ardından defterlerinizi de elektronik olarak gönderebilirsiniz.

e-MM

Müstahsil makbuzu işlemlerinizi de e-MM çözümü ile elektronik olarak yapabilirsiniz.

Modül Özellikleri

E-Fatura: İşletmenizi, fatura baskı, yazdırma ve gönderme gibi tüm işlemlerden kurtaran Rota E-fatura sayesinde daha hızlı bir şekilde faturalama süreçlerinizi yöneterek, dijital ortam üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

E-Arşiv: E-fatura mükellefi olmayan müşterilerinize Rota E-arşiv faturası düzenleyebilirsiniz. Rota E-arşiv sayesinde iş gücü, dağıtım, baskı ve arşivlemeden tasarruf sağlarsınız.

E-Defter: Muhasebe süreçlerinin işleyişini kolaylaştırmak için yevmiye defteri, defter-i kebir gibi defterlerin dijital ortama taşınması noktasında Rota E-defter modülü çözüm sunmaktadır. Elekronik imza / mali mühür ile onaylandır ve noter onayı gerektirmez. Defterler sunucu üzerinde saklanır ve arşivleme sıkıntısı da böylece ortadan kalkmaktadır.

E-İrsaliye: Henüz yeni bir teknoloji olmasıyla birlikte; Rota E-irsaliye ile sevk irsaliyelerinizi dijital ortamda oluşturup, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden görüntüleyin. Bu sayede kağıt, baskı, ve arşivleme gibi birçok maliyetten kurutalarak iş süreçlerinizi hızlandırın.

Rota üzerinden E-Fatura ve E-Arşiv faturalarınızı ve E-İrsaliyenizi kolaylıkla gönderebilirsiniz.

E-fatura, E-arşiv, E-irsaliye Avantajları;

- Tek ekrandan gelen, giden ve bekleyen tüm faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz ve işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.
- E-fatura ve E-arşiv kullanarak faturalama maliyetlerinizi minimuma indirebilirsiniz.
- Tüm faturalama işlemlerinizi Rota üzerinden online olarak yapabilir, kağıt kalabalığına son verebilirsiniz.
- Rota E-dönüşüm modülleri entegre olarak çalışmaktadır. Fatura takibatınızı Rota üzerinden yapabilirsiniz, başka herhangi bir portala girmeniz gerekmez.
- Gelen tüm evraklarınızı kolaylıkla programa aktarmanız mümkündür. Bu özellik ile gelen faturaları tek tek işlemekle uğraşmanıza gerek kalmaz.
- Tüm E-dönüşüm modülleri güncel mevzuata göre anlık olarak güncellenmektedir.
- Rota E-fatura , E-arşiv ayrımını otomatik olarak yaptığı için müşterinizin E-fatura mükellefi olup olmadığını bilmenize gerek kalmaz, sistem otomatik olarak faturaları ayırır ve faturalarınız 10 yıl boyunca saklanır. İhtiyaç duyduğunuzda faturalarınıza sistem üzerinden her zaman ulaşabilirsiniz.

BİLGİ TALEP FORMU

Kişisel Verilerin Korunması Kanununa ait bilgilendirmeyi okudum.


Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için 0212 951 07 19 numaralı telefonu arayabilir veya formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.

ROTA'YI KEŞFEDİN

Rota'nın özelliklerini keşfederek bulut teknolojisinin avantajlarından siz de yararlanabilirsiniz. İşletmenizi özgürce her yerden yönetebilirsiniz.

rota online çözümler
Genel Muhasebe Yönetimi Dış Ticaret Yönetimi Crm ve Görev Yönetimi E-donüşüm Rota Ticari Set Cari Hesap Yönetimi Stok Hizmet Yönetimi Satış Yönetimi Satın Alma Yönetimi Finans Yönetimi Kargo Yönetimi Araç Servis Yönetimi Perakende Yönetimi B2b Yönetimi

ÜCRETSİZ DENEME FORMU

X

Kişisel Verilerin Korunması Kanununa ait bilgilendirmeyi okudum.